Savaitgalio šeimos mediacija Anykščiuose

Suprantame, kad įprastoje aplinkoje tarp kitų kasdienių rūpesčių yra sunku rasti laiko, nusiteikti ir susitelkti pokalbiui apie esminius šeimos gyvenimo klausimus, apie Jūsų ar Jūsų vaikų ateičiai ir gyvenimo kokybei svarbius sprendimus.

Todėl siūlome vienos ar dviejų dienų šeimos mediacijos susitikimus ne darbo dienomis Anykščiuose.

Kviečiame

  • susitikti ne darbo dienomis;
  • pakeisti aplinką.
  • tikslingai paskirti vieną ar dvi dienas klausimams spręsti;
  • atrasti Anykščius.

Kaip viskas vyksta?

Klausimus sprendžiame bendru sutarimu. Suderiname visiems tinkamą susitikimo laiką. Pasirūpiname vieta privačiam pokalbiui. Per dieną organizuojame du šeimos mediacijos susitikimus po 2-3 val. Kitas laikas - laisvalaikis Anykščiuose savo nuožiūra: galimybė atrasti ir patirti, o galbūt tiesiog pabūti su pačiu savimi. Paslaugą Anykščiuose teikia šeimos bendradarbiavimo advokatas, mediatorius Mindaugas Vaičiūnas. Šeimos mediacijos paslauga Anykščiuose yra privati mokama paslauga, pasirašoma sutartis.

Mindaugas Vaičiūnas

Mindaugas Vaičiūnas

Šeimos bendradarbiavimo advokatas

Išsilavinimas: Teisės magistras.

Išklausyti specializuoti mokymai: Mokymai „Šeimos mediacija", 2014 11 mėn. – 2015 03 mėn., Šeimos santykių institutas; Konferencija „Avoiding enforcement struggles. How mediation can help implement decisions in cross-border family disputes concerning children" 2015 02 26-27, Child Focus, MiKK ir kt., Briuselis, Belgija; Summer Course on Mediation, ADR & ODR, 2014 07 07 – 11, European Academy of Law, Trier, Vokietija; Mediatorių mokymai, 2014 01 06 – 02 01, Lietuvos Pramonininkų konfederacija ir Derybų centras; Seminaras „Derybos. Mediacija. Komercinis arbitražas“;2010 03 03, Lietuvos advokatūra; Seminaras “Alternative Dispute Resolution (ADR), Mediation and Arbitration”, 2006 11 06 – 10, Vilniaus universitetas Teisės fakultetas.

Įtrauktas į teismo mediatorių sąrašą (specializacija šeimos teisiniai santykiai).

Išsamus gyvenimo aprašymas (CV pdf formate)

„Niekur nėra taip gera ir gražu, kaip Anykščiuose“ (A. Vienuolis-Žukauskas). Anykščiai – mažas žemės kampelis, kur gamta ir istorija sudėliojo viską, kuo turtinga Lietuva.

Turite klausimų?

El. paštas
info@seimosmediacija.lt
Telefonas
+370 5 2130381
Mob. telefonas
+370 685 67649
Skype
seimosmediacija.lt
Adresas
V. Kudirkos g. 4-1A, LT-03105 Vilnius

Parašykite mums

Daugiau: Paslaugos

Pirminis puslapisĮ viršų