Apie mus

Paslaugos partneriai

Šeimos mediacija yra savarankiškų ir nepriklausomai veikiančių įstaigų bendrai teikiama paslauga.

    • Šeimos mediacija yra advokatų profesinės bendrijos „Vaičiūnas ir Vaičiūnas“ bei viešosios įstaigos „Paramos vaikams centras“ bendra paslauga Vilniaus mieste.
    • Šeimos mediacija yra advokatų profesinės bendrijos „Vaičiūnas ir Vaičiūnas“ bei viešosios įstaigos „Šeimos Santykių Institutas“ bendra paslauga Kauno mieste.
    • Šeimos mediacija yra advokatų profesinės bendrijos „Vaičiūnas ir Vaičiūnas“ bei Sveiko vaiko studijos „Mama, aš esu“ bendra paslauga Klaipėdos mieste.

VšĮ „Paramos vaikams centras“ savo veiklą pradėjo 1995 m. Paramos vaikams centro misija - užtikrinti vaikų psichinę gerovę, teikiant efektyvią kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms. Įstaiga veikia kaip metodinis centras, vykdantis įvairius projektus, kuriais teikia socialinę, psichologinę pagalbą vaikams ir šeimoms, skatina pozityvios tėvystės idėjas Lietuvoje. Kviečiame aplankyti VšĮ „Paramos vaikams centras“ svetaines internete:
www.pvc.lt,
www.vaikystebesmurto.lt,
www.pozityvitevyste.lt.

VšĮ „Šeimos Santykių Institutas“ buvo įsteigta 2001 m. Įstaigos misija - padėti tėvams tapti geresniais tėvais, vaikams augti ir išgyventi sunkumus bei krizes, poroms rasti būdus kalbėtis ir išgirsti vienas kitą, įvairių sričių specialistams, dirbantiems su šeimomis, suteikti žinių. Pagrindinis įstaigos tikslas rūpintis visos šeimos psichine sveikata, įvairių krizių, ištinkančių šeimą, įveikimu bei prevencija ir šeimos vertybių stiprinimu visuomenėje. Kviečiame aplankyti VšĮ „Šeimos Santykių Institutas“ svetaines internete:
www.ssinstitut.lt,
www.ssinstitut.lt/apsaugokvaikyste.

Studija veiklą vykdo nuo 2016 metų. Sveiko vaiko studijos „Mama, aš esu“ pagrindinis tikslas – mokyti, konsultuoti, ugdyti ir šviesti visuomenę, skatinant ir prisiimant atsakomybę būti sveikais ir laimingais. Veiklos orientuotos į visos šeimos narių sveikatą, tarpusavio santykį – emocinę, fizinę ir psichologinę savijautos gerovę. Tėvai mokomi, kaip rūpintis vaikų sveikata, vaikai mokomi būti sveikais. Visapusiškai sveiko vaiko ir jo šeimos narių ugdymas – mūsų prioritetas. Sveiko vaiko studijoje „Mama, aš esu“ organizuojamos: paskaitos, seminarai, praktiniai užsiėmimai, mokymai, konferencijos. Sveiko vaiko studijos „Mama, aš esu“ ir vaikų klinikos „Mama, aš sergu“ veiklos yra integruotos, viena kitą papildo ir palaiko šeimos sveikatos harmoniją ir pusiausvyrą. Aplankykite „Mama, aš esu“ svetainę internete:
www.mamaassergu.lt.

APB „Vaičiūnas ir Vaičiūnas“ savo veiklą pradėjo 2009 m. Bendrijos advokatai specializuojasi šeimos teisėje ir yra sukaupę didelę profesinę patirtį, sprendžiant šeimos ir artimų žmonių teisinius ginčus. Advokatų bendrija savo veikloje didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei, taikiam ginčo sprendimui ir advokato etikos reikalavimams. Kviečiame aplankyti advokatų profesinės bendrijos „Vaičiūnas ir Vaičiūnas“ svetaines internete:
www.vaiciunas.lt,
www.familylaweurope.com.

Daugiau: Mediatoriai

Pirminis puslapisĮ viršų