Apie mus

Mediatoriai

Šeimos mediacijos paslaugą teikia specialistų komanda, kurią sudaro psichologas ir teisininkas. Dirbdami komandoje psichologas ir teisininkas vienas kitą papildo savo srities šeimos santykių profesinėmis žiniomis ir patirtimi. Dėl to didėja tikimybė pasiekti susitarimą itin sudėtingose su šeimos gyvenimu susijusiose situacijose.

Šiuo metu šeimos mediacijos paslaugą teikia:

Laima Nausėdaitė

Laima Nausėdaitė

Konsultantė, socialinė darbuotoja, įtėvių ir globėjų mokytoja, mediatorė, supervizorė

Išsilavinimas: socialinio darbo bakalauras ir magistras.

Veiklos sritys: porų ir šeimų konsultavimas; šeimos mediacija; pozityvios tėvystės ugdymas individualiai ir grupėje; būsimųjų įtėvių ir globėjų rengimas pagal GIMK (PRIDE) programą ir jų konsultavimas, pagalbos organizavimas, atvejų vadyba, mokymų specialistams vedimas, individualios ir grupės, organizacijos supervizijos.

Išklausyti specializuoti mokymai: mokymai „Šeimos mediacija“ 2014 11 mėn. – 2015 03 mėn., Šeimos santykių institutas ir ISCRA insitutas (Italija) 120 val.; „Derybos-sėkmingos mediacijos pagrindas" ir „Mediacijos atvejų analizė pažengusiems" 2015 m. gegužės mėn., Mykolo Romerio Universitetas, 12 ak.val.

Rasa Pietarienė

Rasa Pietarienė

Psichologė, porų ir šeimų konsultantė, psichodramos terapeutė, atestuota įtėvių ir globėjų mokytoja

Išsilavinimas: psichologas, psichologijos dėstytojas (diplomas prilyginamas magistro laipsniui).

Veiklos sritys: vaikų, suaugusiųjų, porų ir šeimų konsultavimas; šeimos terapeutų rengimas; šeimos mediacija; seminarų specialistams ir visuomenei vedimas; būsimų įtėvių ir globėjų rengimas pagal GIMK programą ir konsultavimas.

Išklausyti specializuoti mokymai: mokymai „Šeimos mediacija“ 2014 11 mėn. – 2015 03 mėn. Šeimos santykių institutas.

Išsamus gyvenimo aprašymas (CV pdf formate)

Živilė Baronienė

Živilė Baronienė

Porų ir šeimų konsultantė, socialinė darbuotoja, atestuota įtėvių ir globėjų mokytoja

Išsilavinimas: socialinio darbo bakalauras (psichologijos pagrindų sertifikatas), socialinio darbo magistras, porų ir šeimos psichoterapijos podiplominės studijos.

Veiklos sritys: porų ir šeimų konsultavimas; šeimos mediacija; pozityvios tėvystės ugdymo, socialinių įgūdžių ir socialinio atsparumo ugdymo užsiėmimų tėvams vedimas; paskaitų ir seminarų specialistams ir visuomenei vedimas; būsimų įtėvių ir globėjų rengimas pagal GIMK programą ir konsultavimas.

Išklausyti specializuoti mokymai: mokymai „Šeimos mediacija“ 2014 11 mėn. – 2015 03 mėn. Šeimos santykių institutas.

Išsamus gyvenimo aprašymas (CV pdf formate)

Daiva Grikšienė

Daiva Grikšienė

Psichologė, porų ir šeimų konsultantė

Veiklos sritys: psichologinio konsultavimo darbo įdirbis - 13 metų. Vykdo šeimos (tėvų ir vaikų), porų ir individualias konsultacijas suaugusiems. Organizuoja ir veda praktinius ugomuosius ir terapinius konsultacinius užsiėmimus grupėse: suaugusiems, poroms, šeimoms, vaikams ir jaunimui.

Išsamus gyvenimo aprašymas (CV pdf formate)

Mindaugas Vaičiūnas

Mindaugas Vaičiūnas

Šeimos bendradarbiavimo advokatas

Išsilavinimas: Teisės magistras.

Išklausyti specializuoti mokymai: Mokymai „Šeimos mediacija", 2014 11 mėn. – 2015 03 mėn., Šeimos santykių institutas; Konferencija „Avoiding enforcement struggles. How mediation can help implement decisions in cross-border family disputes concerning children" 2015 02 26-27, Child Focus, MiKK ir kt., Briuselis, Belgija; Summer Course on Mediation, ADR & ODR, 2014 07 07 – 11, European Academy of Law, Trier, Vokietija; Mediatorių mokymai, 2014 01 06 – 02 01, Lietuvos Pramonininkų konfederacija ir Derybų centras; Seminaras „Derybos. Mediacija. Komercinis arbitražas“;2010 03 03, Lietuvos advokatūra; Seminaras “Alternative Dispute Resolution (ADR), Mediation and Arbitration”, 2006 11 06 – 10, Vilniaus universitetas Teisės fakultetas.

Įtrauktas į teismo mediatorių sąrašą (specializacija šeimos teisiniai santykiai).

Išsamus gyvenimo aprašymas (CV pdf formate)

Pirminis puslapisĮ viršų